Jaka ja jestem czyli P. Warzywko z przymrużeniem oka :)

Czas na spowiedź nie tylko przed Wami Kochani czytelnicy ale też, a raczej przede wszystkim przed samą sobą . Taka łatwo przychodzi nam ocenianie innych, ale jeśli chodzi o nas samych już nie jest tak kolorowo. Przez 37 lat mojego życia najważniejszej rzeczy, której się nadal uczę i pewnie będę się uczyć do końca życia to dystans i pokora. Czasem łatwo nie ma ale never give up 😀 . Z bloga i strony fb znaną jestem Wam jako Pani Warzywko. Wiecie już, że jestem wegetarianką i mam fioła na punkcie zdrowego trybu życia. Chociaż jestem fanatyczką w tym temacie to i mi jak każdemu zdarzają się grzeszki i te małe i duże ;). Nie powiem Wam wszystkiego bo sama odkrywam jeszcze zakamarki swojej rogatej duszy, a i dozę tajemniczości trzeba dla siebie zachować. Ostatnio jakoś stałam się mniej „medialna” wolę żyć dla siebie niż się pokazywać. Tak jakoś to samo wyszyło i nie żałuje bo dobrze mi z tym 🙂 . Kiedyś chętnie się chwaliłam swoim życiem. Dziś chce sama wśród moich bliskich przeżywać ulotne i wspaniałe chwilę ludzkiego życia. Jednak taka znowu nie będę i coś tam uchylę ze swojej byczej natury ;P .

Typowy zodiakalny byk i numerologiczna 3

Muszę powiedzieć, że już sam znak zodiaku, dużo Wam o mnie powie. Jestem bykiem majowym dodatkowo mama powiła mnie 13 go w piątek, co akurat uważam za szczęście, a nie pecha. Muszę się przyznać przed Wami, że choć jak trzeba to zapieprzam w pocie czoła to odznaczam się lenistwem hehe. Jestem też okropnie przekorna i buntownicza chociaż pracuje ostro nad zniwelowaniem tych cech to naturze nie zaprzeczę. Jak to mój Brat powiedział i w 100% się z tym zgadzam mam nie wyparzoną gębę :D. Co w sercu to na języku. Jestem szczera aż do tego stopnia, że potrafię wywołać łzy u moich rozmówców wląc co myślę prosto z mostu. Nie mam w zamiarze nikogo urazić tak mam, że nie owijam w bawełnę. Kocham ciszę i spokój ale czasami lubię być w centrum jakiegoś zamieszania. Cenię sobie Rodzinę i dobre oraz szczere stosunki między ludzkie. Wolę mieć paru znajomych ale prawdziwych. Kocham naturę i wszystko co z nią związane, dlatego też często podróżuje w miejsca gdzie serce mnie woła. Lubię być w centrum uwagi i być chwalona i podziwiana. Czasami sobie pozwalam na karmienie swojego ego hehe. Lubię stawiać na swoim choć uczę się życia w kompromisie to jednak lubię jak „moje” jest zawsze na wierzchu. Kocham aktywność zwłaszcza spacery i taniec. Ci, którzy mnie znają boją się iść ze mną na wycieczkę bo nie znam umiaru w chodzeniu. Uparta i zawzięta lubię dążyć do celu. Po mimo, że twarda ze mnie babka cechuje mnie także dziecięńca wrażliwość, bardzo często się wzruszam. Kocham ezoterykę i to co nie znane. Uwielbiam pogłębiać tajniki własnej duszy. Ciągnie mnie to co nie znane i jeszcze nie odkryte.

Warzywko jako dziecko

Mój Kochany Boże dziękuje Rodzicom, że ze mną wytrzymali. Bracia też łatwo nie mieli :D. Zawsze wszędzie było mnie pełno. Zamiast bawić się lalkami wolałam łazić po drzewach. Wiecznie odrapane kolana. Nie daj Bóg jak nie dostałam czego chciałam to potrafiłam krzyczeć w niebo głosy. Przebierałam Braci za dziewczynki i musieli zawsze robić co chciałam ;). Zazdrośnica musiałam być w centrum zainteresowania i potrzebowałam dużo dowodów miłości. Od zawsze kochałam gotować choć nie zawsze wszystko było jadalne. Jako dziecko nikt by nie pomyślał, że mogę być kiedyś wegetarianką ponieważ moim ulubionym jedzeniem była kiełbasa nawet o 3 w nocy. Zamiast uczyć wolałam się bawić. Nie lubiłam być taka sama jak inni. Lubiłam się wyróżniać i zawsze miałam dużo do powiedzenia. Nie lubiłam się uczyć, wolałam poznawać. Dziękuje Bogu, że moje eksperymenty nie skończyły się katastrofą i cała moja Rodzina uszła z życiem. Zawsze żywa i w ruchu. Nie lubiłam spać czego nie można powiedzieć dzisiaj hahaha. Diabeł w skórze anioła. I dużo z tego do dziś zostało.

I na koniec parę szczegółów

Kocham taniec i muzykę. Chociaż urodziłam się w górach to bardziej mnie ciągnie do morza. Kocham wodę i swoją pasję jaką jest morsowanie, chociaż przez korona świrusa zostało mi to ograniczone. Uwielbiam podróże i te małe i te duże. Ciągle bym zwiedzała i poznawała nowe miejsca i ludzi. Ciekawa świata i tego czego nie znam. Boję się pająków i węży i mam wszędzie łaskotki hehe. Uwielbiam rozmawiać na tematy związane z rozwojem osobistym. Kocham świat i ludzi. Chociaż czasem lubię się zaszyć i kontemplować sama ze sobą. Lubię słuchać mantr i wykładów motywujących. Czasem przesadnie ambitna. Ciekawi co mi jeszcze w duszy gra? Zapraszam zatem do obserwowania blogu my dwie i mojej nowej strony Co mi w duszy gra czyli Pani Warzywko po godzinach :). Parę fotek dla Was na zakończenie 😉 .

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *