Salzing Dog Toy

Dziś Kochani mam niezmierną przyjemność przedstawić Wam kolejną firmę, zajmującą się handmade ale za to jakim 😉 . Nie byle jakim ponieważ Sazing Dog Toy produkuje akcesoria i zabawki dla psów. Tym bardziej mi miło ponieważ założycielami są między innymi mój Brat Michał i Bratowa Monika 😀 :*. Resztę zespołu Slazing Dog Toy tworzą Szczepan oraz Prezes :). W większości opisu firmy będą świetne zdjęcia ponieważ w pełni oddają pasję naszych bohaterów oraz wielką miłość do psów. Zresztą co tu dużo pisać zobaczcie sami 😀 . Zaczęło się jak to zwykle bywa od miłości … 😀

Początek miłości i pasji do szycia.

Pewnego pięknego słonecznego sierpniowego dnia rodzinka się powiększyła i do teamu Michał i Monika dołączył malutki piesek rasy amstaff, który wabi się Roco 😀 I tak oto miała początek ta piękna miłość, a zarazem początek życiowej pasji i drogi. Jednak żeby Rocowi się nie nudziło 10 miesięcy później, jego rodzice kupili mu Braciszka. Był nim piękny pit bull zwany Billy. I tak cztero osobowa Rodzinka zaczęła nową wspólną drogę, która pochłonęła ich całkowicie. Życie Moniki i Michała zaczęło się obracać tylko i wyłącznie wokół psów. Jak to bywa przybyło i obowiązków trzeba było się przestawić z trybu nas dwóch na tryb nas czterech 😉 . Już nie można zliczyć ile to kapci i innego rodzaju obuwia „w zabawie” zjadły te pociechy hehe :D. A że rodzice rozpieszczają swe pociechy to zaczęły się poszukiwania zabawki idealnej. No i tu zaczęły się schody, ponieważ żadna dostępna na rynku tych standardów nie spełniała. No więc Michał, który notabene, na drugie imię powinien mieć „zrób to sam” pomyślał że sam zrobi taką zabawkę. Kupił on węża strażackiego i z tego to materiału miał powstać szarpak. Pomysł był, brakowało tylko kogoś kto go zrealizuje. I tak Michał polecił wykonanie pierwszego szarpaka swojemu koledze tapicerowi czyli Szczepanowi. I tak oto powstał szarpak idealny :D. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia więc i pomysłów przybyło na nowe akcesoria.

Początek firmy Slazing Dog Toy

Zaczęło się niewinnie, a powstała z tego pasja i hobby oraz nowa praca :). Ponieważ pomysłów przybywało Michał z Moniką postanowili kupić swoją maszynę. Pewnie gdyby Monika wiedziała, że ta nowa zabawka pochłonie jej męża doszczętnie tak chętnie wtedy by się na nią nie zgadzała hahaha 😉 W zaadoptowanym pokoju na pracownie zaczęły powstawać wcześniej wymyślone przez Michała pomysły. Jednak, że tego było mało zaczęli oni poszerzać swój asortyment o na przykład obroże i gryzaki inne akcesoria z ich firmy znajdziecie tutaj . Nasza nowo powstała firma prężnie się rozwijała i następnym krokiem był wyjazd na pierwsze zawody do Dąbrowy Górniczej. Wtedy jeszcze z pożyczonym namiotem i nie małym stresem bo to był ich pierwszy poważny wyjazd. Jednak obawy były bez podstawne ponieważ nowo poznani ludzie okazali się bardzo mili, a produkty Slazing Dog Toy zyskały uznanie. Tak powstała nowa motywacja. Michał i Monika załapali bakcyla na zawody, poznawanie nowych ludzi z pasją i miłością do swoich pupili jak oni. Pokochali także życie namiotowe :P. Michał cały czas testował nowe materiały, które miały być używane do szycia. Sam twierdzi że tyle materiału ile wówczas „przemacał” sam nie umie zliczyć ile tego było. Ich produkty cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Chwalono ich za jakość i doskonałe wykonanie. Popyt ciągle rośnie 🙂 . Nawiązali współpracę z osobą, która robi hafty i tak powstały obroże personalizowane. Dzięki temu obroże mogą mieć wyhaftowane imiona Waszych pupili. Już mogę Wam ogłosić, że podjęłyśmy współpracę z firmą Slazing Dog Toy i już nie długo na naszym blogu będzie konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne produkty z ich sklepu. Także wszyscy czekamy z nie cierpliwością 😀 :* . A na zakończenie jeszcze parę zdjęć tak słodko się na nich patrzy 🙂 . A firmie Slazing Dog Toy życzymy mnóstwo sukcesów oraz dużo piniędzyyy :D.

Inne wpisy o rodzimych firmach znajdziecie np. tutaj .

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *