Miesięczna, prosta kuracja odrobaczająca.

Robaki to złoo. Ja to wiem, Pani Warzywko i jej mąż również. Wiem, że u nich i ich znajomych kuracja ta zrobiła furorę. Postanowiłam więc opisać ją i tutaj aby każdy miał do niej dostęp. Kuracja ta jest tania, całkowicie naturalna i prosta. Jedyny feler jest taki, że trwa miesiąc ale co się nie robi dla zdrowego organizmu, prawda?

Każdy na tą kurację zareaguje inaczej bo zależy to od wielu czynników. Zależy to od stopnia zarobaczenia. Zależy od tego gdzie te robaki się u Ciebie zadomowiły i zależy od tego jak odporna/odporny jesteś. Nastaw się jednak, że tego typu kurację nie należą do najprzyjemniejszych. Jakby nie było pozbywasz się lokatorów, którzy wcale tego nie chcą. Zanim przystąpisz do działania przeczytaj koniecznie TEN WPIS.

Kuracje tą można z powodzeniem stosować również u dzieci. Należy wtedy zmniejszyć dawkę o połowę szczególnie u tych mniejszych np 3 latków. Dodatkowo można ten sok delikatnie rozcieńczyć z wodą jeśli dla dziecka jest za kwaśne i za bardzo czuć czosnek.

Pokrój i zmiażdż 10 główek czosnku. Zalej je sokiem z ogórków kiszonych (najlepiej tych domowej roboty) i odstaw na 10 dni w ciemne i chłodne miejsce. Pij 10 ml przed snem codziennie przez miesiąc. Dzieci od 3 do 15 roku życia 5 ml. Sok ten należy przechowywać przez cały okres stosowania w chłodnym i ciemnym miejscu. Dorośli dodatkowo mogą zajadać się czosnkiem z tej mikstury. Kurację można stosować maksymalnie 2x w roku.

Pani Ziółko 🌱

* Artykuł nie stanowi  porady medycznej.

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *